Vores personale.

Hele vores virksomhed er baseret på fælles engagement, kvalitet og lysten til at levere rentable og værdifulde løsninger for vores kunder. Vi arbejder sammen om at skabe en arbejdsplads, der gavner både os, vores kollegaer og vores kunder, det er den måde vi kan lide det her på TopBorn. Et kreativt og sprudlende sted, hvor alle spillere er lige vigtige og bidrager til mulighederne for at give vores kunder det allerbedste.

FLAT MOUNTAIN
magnusmodigh
Magnus Modig.

Direktør
magnus@topborn.com

marcusjohansson
Marcus Johansson.

Regnskabs chef
marcus.johansson@topborn.com

andreasholmstedt
Andreas Holmstedt.

Produktions- og kvalitetschef
andreas.holmstedt@topborn.com
+46 73 673 37 49

sannaaho
Sanna Aho.

Produktionsleder
sanna.aho@topborn.com

+46 72 857 08 60

miapersson
Maria Persson.

Finansassistent
mia@topborn.com

andreasmodigh
Andreas Modigh.

Systemudvikler andreas.modigh@topborn.com

 
joakimodvall
Joakim Ödvall.

Seo-specialist joakim.odvall@topborn.com

 
antonlidberg
Anton Lidberg.

Account manager
anton.lidberg@topborn.com
+ 46 70 766 30 38

fredrikberg 1
Fredrik Berg.

Account manager
fredrik.berg@topborn.com
+46 76 872 23 70

timlinde
Tim Linde.

Systemudvikler
tim.linde@topborn.com

robinolsson 1
Robin Olsson.

Seo-specialist
robin.olsson@topborn.com

viviengabnai
Vivien Gabnai.

Web-udvikler
vivien.gabnai@topborn.com

ottokahne3
Otto Kahne.

Systemudvikler otto.kahne@topborn.com

jonahjalmarsdottir3
Jona Hjalmarsdottir.

Økonomichef jona.hjalmarsdottir@topborn.com

adamsonneras4
Adam Sönnerås.

Marketingchef adam.sonneras@topborn.com

viktorcarlsson orange
Viktor Carlsson.

Teknisk support viktor.carlsson@topborn.com

josefinasogaard green
Josefina Sögaard.

Copy writer josefina.sogaard@topborn.com

hugowikstrom
Hugo Wikström.

Account manager hugo.wikstrom@topborn.com