Vores personale.

Hele vores virksomhed er baseret på fælles engagement, kvalitet og lysten til at levere rentable og værdifulde løsninger for vores kunder. Vi arbejder sammen om at skabe en arbejdsplads, der gavner både os, vores kollegaer og vores kunder, det er den måde vi kan lide det her på TopBorn. Et kreativt og sprudlende sted, hvor alle spillere er lige vigtige og bidrager til mulighederne for at give vores kunder det allerbedste.

FLAT MOUNTAIN
magnus
Magnus Modig.

Direktør
magnus@topborn.com

marcus
Marcus Johansson.

Regnskabs chef
marcus.johansson@topborn.com

mia2
Maria Persson.

Finansassistent
mia@topborn.com

sanna2
Sanna Aho.

Produktionsleder
sanna.aho@topborn.com
+46 72 857 08 60

andreasm
Andreas Modigh.

Systemudvikler
andreas.modigh@topborn.com

joakim
Joakim Ödvall.

Seo-specialist
joakim.odvall@topborn.com

anton
Anton Lidberg.

Account manager
anton.lidberg@topborn.com
+ 46 70 766 30 38

fredrik
Fredrik Berg.

Account manager
fredrik.berg@topborn.com
+46 76 872 23 70

tim
Tim Linde.

Systemudvikler
tim.linde@topborn.com

robin
Robin Olsson.

Seo-specialist
robin.olsson@topborn.com

vivien
Vivien Gabnai.

Web-udvikler vivien.gabnai@topborn.com

otto
Otto Kahne.

Systemudvikler otto.kahne@topborn.com

jona
Jona Hjalmarsdottir.

Økonomichef
jona.hjalmarsdottir@topborn.com

adam
Adam Sönnerås.

Marketingchef adam.sonneras@topborn.com

viktor
Viktor Carlsson.

Teknisk support viktor.carlsson@topborn.com

josefina
Josefina Sögaard.

Copy writer josefina.sogaard@topborn.com

hugo
Hugo Wikström.

Account manager hugo.wikstrom@topborn.com