Vårt personal.

Hele vår virksomhet er basert på gjensidig engasjement, kvalitet og ønske om å levere lønnsomme og verdifulle løsninger til våre kunder. Vi jobber sammen for å skape en arbeidsplass som gagner både oss som kolleger og kunder, det er slik vi vil ha det her på TopBorn. Et kreativt og sprudlende sted hvor alle spillere er like viktige, og bidrar til at mulighetene for å gi våre kunder det aller beste.

FLAT MOUNTAIN
magnus
Magnus Modig.

Administrerende direktør
magnus@topborn.com

marcus
Marcus Johansson.

Økonomisjef
marcus.johansson@topborn.com

mia2
Maria Persson.

Finansassistent
mia@topborn.com

sanna2
Sanna Aho.

Produksjonssjef
sanna.aho@topborn.com
+46 72 857 08 60

andreasm
Andreas Modigh.

Systemutvikler
andreas.modigh@topborn.com

joakim
Joakim Ödvall.

Seo-specialist
joakim.odvall@topborn.com

anton
Anton Lidberg.

Account manager
anton.lidberg@topborn.com
+ 46 70 766 30 38

fredrik
Fredrik Berg.

Account manager
fredrik.berg@topborn.com
+46 76 872 23 70

tim
Tim Linde.

Systemutvikler
tim.linde@topborn.com

robin
Robin Olsson.

Seo-specialist
robin.olsson@topborn.com

vivien
Vivien Gabnai.

Webutvikler vivien.gabnai@topborn.com

otto
Otto Kahne.

Systemutvikler otto.kahne@topborn.com

jona
Jona Hjalmarsdottir.

Økonomisjef
jona.hjalmarsdottir@topborn.com

adam
Adam Sönnerås.

Markedssjef adam.sonneras@topborn.com

viktor
Viktor Carlsson.

Teknisk support viktor.carlsson@topborn.com

josefina
Josefina Sögaard.

Copy writer josefina.sogaard@topborn.com

hugo
Hugo Wikström.

Account manager hugo.wikstrom@topborn.com