Vårt personal.

Hele vår virksomhet er basert på gjensidig engasjement, kvalitet og ønske om å levere lønnsomme og verdifulle løsninger til våre kunder. Vi jobber sammen for å skape en arbeidsplass som gagner både oss som kolleger og kunder, det er slik vi vil ha det her på TopBorn. Et kreativt og sprudlende sted hvor alle spillere er like viktige, og bidrar til at mulighetene for å gi våre kunder det aller beste.

FLAT MOUNTAIN
magnusmodigh
Magnus Modig.

Administrerende direktør
magnus@topborn.com

marcusjohansson
Marcus Johansson.

Økonomisjef
marcus.johansson@topborn.com

andreasholmstedt
Andreas Holmstedt.

Produksjons- og kvalitetssjef
andreas.holmstedt@topborn.com
+46 73 673 37 49

sannaaho
Sanna Aho.

Produksjonssjef
sanna.aho@topborn.com

+46 72 857 08 60

miapersson
Maria Persson.

Finansassistent
mia@topborn.com

andreasmodigh
Andreas Modigh.

Systemutvikler andreas.modigh@topborn.com

 
joakimodvall
Joakim Ödvall.

Seo-specialist joakim.odvall@topborn.com

 
antonlidberg
Anton Lidberg.

Account manager
anton.lidberg@topborn.com
+ 46 70 766 30 38

fredrikberg 1
Fredrik Berg.

Account manager
fredrik.berg@topborn.com
+46 76 872 23 70

timlinde
Tim Linde.

Systemutvikler
tim.linde@topborn.com

robinolsson 1
Robin Olsson.

Seo-specialist
robin.olsson@topborn.com

viviengabnai
Vivien Gabnai.

Webutvikler
vivien.gabnai@topborn.com

ottokahne3
Otto Kahne.

Systemutvikler otto.kahne@topborn.com

jonahjalmarsdottir3
Jona Hjalmarsdottir.

Økonomisjef jona.hjalmarsdottir@topborn.com

adamsonneras4
Adam Sönnerås.

Markedssjef adam.sonneras@topborn.com

viktorcarlsson orange
Viktor Carlsson.

Teknisk support viktor.carlsson@topborn.com

josefinasogaard green
Josefina Sögaard.

Copy writer josefina.sogaard@topborn.com

hugowikstrom
Hugo Wikström.

Account manager hugo.wikstrom@topborn.com