Vår personal.

Hela vår verksamhet baseras på stort engagemang, ett gemensamt åtagande, hög kvalitet och en ständig strävan efter att leverera lönsamma och värdefulla lösningar inom marknadsföring och webbutveckling till våra kunder. Vi arbetar tillsammans för att skapa en kreativ och livfull arbetsplats där all personal bidrar till att ge våra kunder det allra bästa.

Magnus Modig.

VD
magnus@topborn.com

Marcus Johansson.

Ekonomichef
marcus.johansson@topborn.com

Andreas Holmstedt.

Produktions- & kvalitetsledare
andreas.holmstedt@topborn.com
+46 73 673 37 49

Sanna Aho.

Projektledare
sanna.aho@topborn.com

+46 72 857 08 60

Maria Persson.

Ekonomiassistent
mia@topborn.com

Andreas Modigh.

Systemutvecklare andreas.modigh@topborn.com

 
Joakim Ödvall.

Seo-specialist joakim.odvall@topborn.com

 
Anton Lidberg.

Account manager
anton.lidberg@topborn.com
+ 46 70 766 30 38

Fredrik Berg.

Account manager
fredrik.berg@topborn.com
+46 76 872 23 70

Tim Linde.

Systemutvecklare
tim.linde@topborn.com

Robin Olsson.

Seo-specialist
robin.olsson@topborn.com

Erik Fransson.

Webbutvecklare
erik.fransson@topborn.com

Vivien Gabnai.

Webbutvecklare
vivien.gabnai@topborn.com

Otto Kahne.

Systemutvecklare
otto.kahne@topborn.com

Anton Ekström.

Account manager
anton.ekstrom@topborn.com

Jona Hjalmarsdottir.

Ekonomiansvarig jona.hjalmarsdottir@topborn.com

Adam Sönnerås.

Marknadsansvarig adam.sonneras@topborn.com

Pontus Wiseby.

Account manager
pontus.wiseby@topborn.com

Viktor Carlsson.

Teknisk support viktor.carlsson@topborn.com