Vår personal.

Hela vår verksamhet baseras på stort engagemang, ett gemensamt åtagande, hög kvalitet och en ständig strävan efter att leverera lönsamma och värdefulla lösningar inom marknadsföring och webbutveckling till våra kunder. Vi arbetar tillsammans för att skapa en kreativ och livfull arbetsplats där all personal bidrar till att ge våra kunder det allra bästa.

FLAT MOUNTAIN
magnus
Magnus Modig.

VD
magnus@topborn.com

marcus
Marcus Johansson.

Ekonomichef
marcus.johansson@topborn.com

mia2
Maria Persson.

Ekonomiassistent
mia@topborn.com

sanna2
Sanna Aho.

Projektledare
sanna.aho@topborn.com
+46 72 857 08 60

andreasm
Andreas Modigh.

Systemutvecklare
andreas.modigh@topborn.com

joakim
Joakim Ödvall.

Seo-specialist
joakim.odvall@topborn.com

anton
Anton Lidberg.

Account manager
anton.lidberg@topborn.com
+ 46 70 766 30 38

fredrik
Fredrik Berg.

Account manager
fredrik.berg@topborn.com
+46 76 872 23 70

tim
Tim Linde.

Systemutvecklare
tim.linde@topborn.com

robin
Robin Olsson.

Seo-specialist
robin.olsson@topborn.com

vivien
Vivien Gabnai.

Webbutvecklare vivien.gabnai@topborn.com

otto
Otto Kahne.

Systemutvecklare otto.kahne@topborn.com

jona
Jona Hjalmarsdottir.

Ekonomiansvarig
jona.hjalmarsdottir@topborn.com

adam
Adam Sönnerås.

Marknadsansvarig adam.sonneras@topborn.com

viktor
Viktor Carlsson.

Teknisk support viktor.carlsson@topborn.com

josefina
Josefina Sögaard.

Copy writer josefina.sogaard@topborn.com

hugo
Hugo Wikström.

Account manager hugo.wikstrom@topborn.com