Vår personal.

Hela vår verksamhet baseras på stort engagemang, ett gemensamt åtagande, hög kvalitet och en ständig strävan efter att leverera lönsamma och värdefulla lösningar inom marknadsföring och webbutveckling till våra kunder. Vi arbetar tillsammans för att skapa en kreativ och livfull arbetsplats där all personal bidrar till att ge våra kunder det allra bästa.

FLAT MOUNTAIN
magnusmodigh
Magnus Modig.

VD
magnus@topborn.com

marcusjohansson
Marcus Johansson.

Ekonomichef
marcus.johansson@topborn.com

andreasholmstedt
Andreas Holmstedt.

Produktions- & kvalitetsledare
andreas.holmstedt@topborn.com
+46 73 673 37 49

sannaaho
Sanna Aho.

Projektledare
sanna.aho@topborn.com

+46 72 857 08 60

miapersson
Maria Persson.

Ekonomiassistent
mia@topborn.com

andreasmodigh
Andreas Modigh.

Systemutvecklare andreas.modigh@topborn.com

 
joakimodvall
Joakim Ödvall.

Seo-specialist joakim.odvall@topborn.com

 
antonlidberg
Anton Lidberg.

Account manager
anton.lidberg@topborn.com
+ 46 70 766 30 38

fredrikberg 1
Fredrik Berg.

Account manager
fredrik.berg@topborn.com
+46 76 872 23 70

timlinde
Tim Linde.

Systemutvecklare
tim.linde@topborn.com

robinolsson 1
Robin Olsson.

Seo-specialist
robin.olsson@topborn.com

viviengabnai
Vivien Gabnai.

Webbutvecklare
vivien.gabnai@topborn.com

ottokahne3
Otto Kahne.

Systemutvecklare otto.kahne@topborn.com

jonahjalmarsdottir3
Jona Hjalmarsdottir.

Ekonomiansvarig jona.hjalmarsdottir@topborn.com

adamsonneras4
Adam Sönnerås.

Marknadsansvarig adam.sonneras@topborn.com

viktorcarlsson orange
Viktor Carlsson.

Teknisk support viktor.carlsson@topborn.com

josefinasogaard green
Josefina Sögaard.

Copy writer josefina.sogaard@topborn.com

hugowikstrom
Hugo Wikström.

Account manager hugo.wikstrom@topborn.com